Gorkého 40, Brno-střed
+420 607 028 171
info@behejbrno.com

DOVOLENÁ S KOLEM NA ŠUMAVĚ – CHURÁŇOV 26. 5. – 2. 6. 2024

Aktivní dovolená na kole, procházky krásnou přírodou a pohybové aktivity na vás čekají v okolí šumavského Churáňova. Naše několikaletá zkušenost v tomto oboru, znalost místního prostředí a zajímavé trasy, ať už na kolo či turistiku zaručují to, že se nebudete týden nudit a příjemně zregenerujete od běžného stresu. Poznáte nové lidi, objevíte mnoho inspirací pro váš další život. Na své si přijdou i rodiny s dětmi a všichni, kteří chtějí aktivně trávit volný čas.

Ve skupině nebo individuálně jsou pro vás připraveny zajímavé trasy. Vyberete si sami od nenáročných výletů po lesních silničkách a cestách až po cesty určené pro horská kola.

Za týden poznáte nádhernou šumavskou přírodu, objevíte nová místa a dýchne na vás neopakovatelná atmosféra místních lesů a plání. 

Pro pohodáře máme naplánované trasy v okolí Churáňova, při kterých není potřeba zdolávat prudká stoupání a sjezdy ale zato se můžete těšit na místní gastronomii v restauracích či cukrárnách.

Bajkeři si přijdou na své při zdolávání výjezdu na Poledník či Tří jezerní slať a užijí si jízdu po trasách, kde se jezdí Český pohár MTB.

Turistům doporučíme výlety na ikonická místa v blízkém i vzdálenějším okolí.

Co vás tedy čeká a na co se můžete těšit? Navštívíme Prameny Vltavy, Bučinu, Březník, Poledník, Tříjezerní slať, Knížecí pláně, Polku, Černou horu, Kvildu, Modravu, Vchynicko-tetovský kanál, Roklanský potok a mnoho dalších míst. Ubytováni budeme v komfortním penzionu U Churáňů, v obci Churáňov. Doporučená trasa z Brna – cca 280 km.

MístoChuráňov, 384 73  Stachy

Termín: 26. 5. – 2. 6. 2024 (neděle – neděle). Pro zájemce o kratší variantu kempu jsme připravili pobyt od čtvrtka 30. 5. do neděle 2. 6. 2023.

(V případě potřeby jiného než standardního termínu nás kontaktujte)

Cena: 13 990,- Kč (Cena za zkrácený pobyt je 8 990,- Kč)

Cena zahrnuje ubytování s rozšířenou sportovní polopenzí (pišingr po návratu z vyjížděk), celodenní program, vzorky sportovní výživy a pitný režim po celou dobu pobytu (iontové nápoje), drobné dárky od sponzorů. Účastníci týdeního pobytu dostanou jako dárek funkční tričko CRAFT z limitované série Churáňov 2024 (podmínkou je úhrada celé částky do 30. 4. 2024). 

Počet míst je omezen, neváhejte a přihlaste se co nejdříve.

Technické zabezpečení: realizační tým BehejBrno.com

Příjezd: neděle 26. 5. 2024, optimálně do 13:00. Ve čtvrtek 30. 5. 2024 do 11:00 hod. 

Doprava: vlastní

Ubytování: 2 -3 lůžkové pokoje, samostatný pokoj za příplatek (počet volných jednolůžkových pokojů je omezen)

Co na vás čeká?

Aktivní program zaměřený na společné moderované vyjížďky do atraktivních míst Šumavy. V praktické části koordinační cvičení, nácvik cyklistické (běžecké) techniky pod vedením zkušených závodníků a trenérů. Budeme se věnovat také posilování, protažení před a po vyjížďkách. V teoretické části beseda o doplňkových aktivitách a jejich využití v životě aktivního člověka, besedy na téma pohyb, výživa a regenerace. Dle situace si budeme moci pobesedovat s pozvanými hosty z řad vrcholových sportovců.

Účastnický poplatek: je možno uhradit převodem na bankovní účet číslo 7456266001/5500. Platbu v hotovosti (lze i kartou) je možno složit v naší Běžecké speciálce na Gorkého 40, 602 00 Brno. 

Přijeďte si užít aktivní týden na Šumavě s BehejBrno.com!

Rámcový program:

Neděle: příjezd, do cca 13 hodin ubytování, seznamovací vyjížďka alt. posezení a večeře

Pondělí – neděle:

Běžecké nebo cyklistické výlety do okolí. V rámci doplňkových aktivit se budeme v okolí moci věnovat turistice, míčovým hrám či lanovému centru. K dispozici je také sauna přímo v penzionu. Při cyklistickém programu je ochranná přílba po celou dobu kempu povinná. Besedy na téma trénink, výživa a příprava v letním období. Dle možností beseda s hosty z řad bývalých či současných vrcholových sportovců či trenérů. V neděli zakončení kempu v cca 14:00.

Změny programu soustředění vyhrazeny, zvláště s přihlédnutím k aktuálnímu počasí a momentální kondici účastníků.