Gorkého 40, Brno-střed
+420 607 028 171
info@behejbrno.com

MUM 2024 s BehejBrno.com

Běháte jen tak pro radost a láká vás nějaký delší závod? Třeba maraton? A sami si netroufáte?

Staňte se členy klubu BehejBrno.com. Jsme rekreační běžci a chceme zakusit atmosféru maratonského běhu. Vzdálenost 42,195 metrů, které prověří všechny tvé smysly a zanechá v tobě tu zvláštní směs únavy, bolesti a štěstí. Je to silný zážitek! A když se s vámi dají dohromady další podobně naladění lidé, je všechno ještě intenzivnější. Při dlouhých debatách před, v průběhu i po závodě se dozvíte leccos nejen o druhých ale hlavně o sobě!

„Běhání nás baví“ a tak jsme se letos rozhodli běžet jeden ze sedmi maratonů v rámci MUM 2024. Při několika předchozích ročnících jsme si zkusili role diváků, podporovatelů i občerstvovatelů. Pojďte do toho s námi! Věk, fyzická kondice ani žádná jiná domnělá překážka neexistují. Vše je jen ve vaší hlavě! Rozhodněte se a my vám pomůžeme s přípravou, poradíme s vybavením a podpoříme na startu, na trati i v cíli.

A proč?

Protože je to krásně zorganizovaný závod v nádherné přírodě okolo Brna. Nadchla nás společnost lidí, kteří MUM pořádají v čele s Danem Orálkem. Atmosféra závodu je neopakovatelná. Bez závisti, bez nezdravé rivality, s podporou ostatních běžců i diváků. Zažijte společně s námi tuto jedinečnou událost! Pojďte do toho a prožijete krásný den se 42 km v nohou.

Jako člen týmu budete členy komunity, která společně naběhá potřebné objemy, tak abyste přípravu a závod bez fyzických problémů zvládli. Poradíme vám, podělíme se o naše zkušenosti z předchozích maratonů. Jeden výběh nás bude doprovázet Dan Orálek, který vás seznámí s tipy a doporučeními pro úspěšné zvládnutí trasy. Budeme se vzájemně motivovat, potkáme se na trase a také v cíli, kde na všechny počkáme a probereme naše zážitky.

Věřte nám, že na pátek 5. 7. 2024 nikdy nezapomenete a budete na sebe hrdí, že jste to dokázali!

Akce MUM 2024

Termín: pátek 5. července 2024

Trasa: Maraton, etapa Bystřická

Cena za balíček: 1 600 Kč (bez startovného 1 000 Kč)

Uzávěrka přihlášek: 31. 1. 2024

Komplet balíček:

  • Startovné MUM
  • Přípravné výběhy celkem 4 x (6. 4., 20. 4., 4. 5., 18. 5.)
  • Originální funkční tričko CRAFT s logem akce
  • Originální pamětní medaile pouze pro účastníky klubu
  • Individuální konzultace a doporučení před závodem – výživa, vybavení a příprava na závod s individuálními doporučeními
  • Základní výživový balíček pro závod – 2 gely, 2 tyčinky
  • Sleva 15 % na vybavení z ACSPORT.cz
  • Sleva 50 % na přípravné závody – CRAFT Brněnský půlmaraton, SUNRISE Marathon

Přihláška:

Odesláním přihlášky potvrzujete souhlas se všeobecnými ochodními podmínkami spolku Maraton Brno, z.s.