Gorkého 40, Brno-střed
+420 607 028 171
info@behejbrno.com

SPORTOVNÍ KEMP NA ŠUMAVĚ – CHURÁŇOV 29. 5. – 5. 6. 2022

Sportovní týdenní pobyt je určen nejen aktivním lidem všech věkových a výkonnostních úrovní. Na své si přijdou i rodiny s dětmi a všichni, kteří se chtějí dozvědět něco o aktivním trávení volného času. Začátečníkům pomůžeme překonat počáteční ostych a vyvarovat se případných chyb a nástrah v průběhu pobytu. Pro pokročilé máme spoustu tipů a rad jak sportovat a zůstat zdravý.

Poradíme vám jak si užít dovolenou se sportem. Teoreticky i prakticky vás naučíme návykům, které vám zpříjemní účast  na vyjížďkách s přáteli na kole nebo třeba na závodech. Poradíme vám jak zlepšit svoji fyzickou kondici, udržet či snížit svoji váhu. Neváhejte proto a pojeďte s námi! Program, objem a intenzita jsou nastaveny tak, aby uspokojily i úplné začátečníky, kteří teprve hledají způsob jak se zlepšit a zároveň nezničit a zůstat zdravý, tak i pokročilé běžce, cyklisty a pravidelné účastníky závodů. Uvítáme účast všech, kteří se chtějí udržovat v pohodě a prožít příjemný týden v krásné přírodě Šumavy a kolektivu aktivních lidí. Ubytováni budeme v komfortním penzionu Pod Churáňovským vrchem, v obci Churáňov. Doporučená trasa z Brna – cca 280 km.

MístoChuráňov 17, 384 73  Stachy (49.0703139N, 13.6178769E)

Termín: 29. 5. – 5. 6. 2022 (neděle – neděle). Pro zájemce o kratší variantu kempu jsme připravili pobyt od středy 1. 6. do neděle 5. 6. 2022.

(V případě potřeby jiného než standardních termínů nás kontaktujte)

Cena: 12.990,- Kč ( Cena za zkrácený pobyt je 7.990,- Kč)

Cena zahrnuje ubytování s rozšířenou sportovní polopenzí (zákusek po návratu z vyjížděk), celodenní program včetně osobních konzultací, vzorky sportovní výživy a pitný režim po celou dobu pobytu (iontové nápoje), drobné dárky od sponzorů a cyklistický dres nebo funkční tričko CRAFT z limitované série Churáňov 2022 (dle data přihlášky a zaplacení zálohy).

Počet míst je omezen, neváhejte a přihlaste se co nejdříve. Všichni přihlášení na týdenní pobyt do 10. 5. 2022 (se zaplacenou zálohou) obdrží limitovanou verzi cyklistického dresu zdarma! Za zvýhodněnou cenu si mohou všichni účastníci objednat cyklistické kalhoty, vestu a návleky na ruce, kolena a tretry.

Trenérské zabezpečení: trenéři, závodníci

Příjezd: neděle 29. 5. 2022 (středa 25. 5.), optimálně do 13:00

Doprava: vlastní

Ubytování: 2 -3 lůžkové pokoje

Co na vás čeká?

Aktivní program zaměřený na společné moderované vyjížďky do atraktivních míst Šumavy. V praktické části koordinační cvičení, nácvik cyklistické (běžecké) techniky pod vedením zkušených závodníků a trenérů. Budeme se věnovat také posilování, protažení před a po vyjížďkách. V teoretické části beseda o doplňkových aktivitách a jejich využití v životě aktivního člověka, besedy na téma pohyb, výživa a regenerace. Dle situace si budeme moci pobesedovat s pozvanými hosty z řad vrcholových sportovců.

Záloha: zálohu ve výši 8000,- Kč je možno uhradit převodem na bankovní účet číslo 7456266001/5500 (záloha je nevratná). Lze uhradit i celou částku. Platbu v hotovosti (lze i kartou) je možno složit v naší Běžecké speciálce na Gorkého 40, 602 00 Brno. Případný zbytek ceny bude doplacen do 10. 5. 2022.

Přijeďte si užít aktivní týden na Šumavě s BehejBrno.com!

Rámcový program:

Neděle: příjezd, do cca 13 hodin ubytování, seznamovací vyjížďka alt. posezení a večeře

Pondělí – neděle:

Běžecké nebo cyklistické výlety do okolí. V rámci doplňkových aktivit se budeme v okolí moci věnovat turistice, míčovým hrám či lanovému centru. Při cyklistickém programu je ochranná přílba po celou dobu kempu povinná. Besedy na téma trénink, výživa a příprava v letním období. Dle možností beseda s hosty z řad bývalých či současných vrcholových sportovců či trenérů. V neděli zakončení kempu v cca 14:00.

Změny programu soustředění vyhrazeny, zvláště s přihlédnutím k aktuálnímu počasí a momentální kondici účastníků.