Gorkého 40, Brno-střed
+420 607 028 171
info@behejbrno.com

SPORTOVNÍ KEMP NA ŠUMAVĚ – CHURÁŇOV 29. 5. – 5. 6. 2022

Sportovní týdenní pobyt je určen nejen aktivním lidem všech věkových a výkonnostních úrovní. Na své si přijdou i rodiny s dětmi a všichni, kteří se chtějí dozvědět něco o aktivním trávení volného času. Začátečníkům pomůžeme překonat počáteční ostych a vyvarovat se případných chyb a nástrah v průběhu pobytu. Pro pokročilé máme spoustu tipů a rad jak sportovat a zůstat zdravý.

Poradíme vám jak si užít dovolenou se sportem. Teoreticky i prakticky vás naučíme návykům, které vám zpříjemní účast  na vyjížďkách s přáteli na kole nebo třeba na závodech. Poradíme vám jak zlepšit svoji fyzickou kondici, udržet či snížit svoji váhu. Neváhejte proto a pojeďte s námi! Program, objem a intenzita jsou nastaveny tak, aby uspokojily i úplné začátečníky, kteří teprve hledají způsob jak se zlepšit a zároveň nezničit a zůstat zdravý, tak i pokročilé běžce, cyklisty a pravidelné účastníky závodů. Uvítáme účast všech, kteří se chtějí udržovat v pohodě a prožít příjemný týden v krásné přírodě Šumavy a kolektivu aktivních lidí. Ubytováni budeme v komfortním penzionu Pod Churáňovským vrchem, v obci Churáňov. Doporučená trasa z Brna – cca 280 km.

MístoChuráňov 17, 384 73  Stachy (49.0703139N, 13.6178769E)

Termín: 29. 5. – 5. 6. 2022 (neděle – neděle). Pro zájemce o kratší variantu kempu jsme připravili pobyt od čtvrtka 2. 6. do neděle 5. 6. 2022.

(V případě potřeby jiného než standardního termínu nás kontaktujte)

Cena: 12 990,- Kč (Cena za zkrácený pobyt je 7 990,- Kč)

Cena zahrnuje ubytování s rozšířenou sportovní polopenzí (zákusek po návratu z vyjížděk), celodenní program, vzorky sportovní výživy a pitný režim po celou dobu pobytu (iontové nápoje), drobné dárky od sponzorů. Účastníci týdeního pobytu dostanou jako dárek cyklistický dres z limitované série Churáňov 2022 (podmínkou je úhrada celé částky do 8. 4. 2022). Pro všechny, kteří se chtějí cítit komfortně, máme nabídku individuální objednávky cyklistických kalhot, vesty, ponožek a návleků na ruce, kolena a tretry.

Počet míst je omezen, neváhejte a přihlaste se co nejdříve. 

Technické zabezpečení: realizační tým BehejBrno.com

Příjezd: neděle 29. 5. 2022 (čtvrtek 2. 6.), optimálně do 13:00

Doprava: vlastní

Ubytování: 2 -3 lůžkové pokoje

Co na vás čeká?

Aktivní program zaměřený na společné moderované vyjížďky do atraktivních míst Šumavy. V praktické části koordinační cvičení, nácvik cyklistické (běžecké) techniky pod vedením zkušených závodníků a trenérů. Budeme se věnovat také posilování, protažení před a po vyjížďkách. V teoretické části beseda o doplňkových aktivitách a jejich využití v životě aktivního člověka, besedy na téma pohyb, výživa a regenerace. Dle situace si budeme moci pobesedovat s pozvanými hosty z řad vrcholových sportovců.

Účastnický poplatek: je možno uhradit převodem na bankovní účet číslo 7456266001/5500. Platbu v hotovosti (lze i kartou) je možno složit v naší Běžecké speciálce na Gorkého 40, 602 00 Brno. 

Přijeďte si užít aktivní týden na Šumavě s BehejBrno.com!

Rámcový program:

Neděle: příjezd, do cca 13 hodin ubytování, seznamovací vyjížďka alt. posezení a večeře

Pondělí – neděle:

Běžecké nebo cyklistické výlety do okolí. V rámci doplňkových aktivit se budeme v okolí moci věnovat turistice, míčovým hrám či lanovému centru. K dispozici je také sauna přímo v penzionu. Při cyklistickém programu je ochranná přílba po celou dobu kempu povinná. Besedy na téma trénink, výživa a příprava v letním období. Dle možností beseda s hosty z řad bývalých či současných vrcholových sportovců či trenérů. V neděli zakončení kempu v cca 14:00.

Změny programu soustředění vyhrazeny, zvláště s přihlédnutím k aktuálnímu počasí a momentální kondici účastníků.