fbpx
Gorkého 40, Brno-střed
+420 607 028 171
info@behejbrno.com

ACSPORT.CZ Novoroční půlmaraton | desítka

 

ACSPORT.CZ Novoroční půlmaraton | desítka

Termín: 1. 1. 2020

 

 

REGISTRACE NA ZÁVOD A INFORMACE PRO BĚŽCE O POŘADÍ A STARTOVNÍCH ČÍSLECH

 

Popis tratě a propozice (obchodní podmínky):

100% zpevněný povrch (asfalt, kostky), profil mírně zvlněný. Závodníci na trati desítky absolvují jeden okruh, závodníci na trati půlmaratonu absolvují okruhy dva. Trať nekřižuje žádnou komunikaci, platí přísný zákaz přebíhání ulice Pisárecké, znamená to okamžitou diskvalifikaci.

Trasa a převýšení půlmaraton: 

 

Časový limit: Půlmaraton/desítka: 3 hod.

Občerstvení: Pro závodníky je na trati připraveno občerstvení – voda, cola a iontový nápoj. Každý závodník obdrží malé občerstvení i po doběhu v cílovém prostoru.

Kategorie:    

  • Muži 21 km a 10 km
  • Ženy 21 km a 10 km

Ceny: První tři v každé kategorii obou závodů získají drobné věcné ceny. Každý účastník získá slevu 10% na veškerý nezlevněný sortiment v Běžecké speciálce na ulici Gorkého 40.

Program:           

13.00 společný start půlmaratonu a desítky
13.40 předpokládaný doběh vítěze desítky
14.20 předpokládaný doběh vítěze půlmaratonu

Vyhlášení: V prostoru startu a cíle ihned po doběhu prvních tří závodníků/závodnic v kategorii

Sartovné: Při registraci a bankovním převodem na účet číslo 7456266001/5500 předem 150 Kč, var. symbol datum narození. Startovné na místě 200 Kč v hotovosti.

Startovné závodu zahrnuje občerstvení na trati, občerstvení po doběhu, měření času a startovní číslo.

Registrace je možná i na místě. Čím dříve přijdete, tím lépe. Budeme k dispozici od 11 hodin. Přijďte nejpozději 45 minut před startem.

OMLUVA

Omlouváme se všem účastníkům za pozdní a neúplné výsledky v ACSPORT.CZ Novoročním půlmaratonu|desítce 2019. Postihl nás totální kolaps techniky a pokazilo se snad vše, co se pokazit mohlo… Naštěstí jsme měli v záloze kameru a většinu časů tak mohli přiřadit ke správným číslům. A ještě zbytek dohledáme co nejdříve. Budeme vděční za každou připomínku nebo doplnění správných údajů. A jako kompenzaci všem účastníkům věnujeme 50% slevu na Bike & Run festival.