Gorkého 40, Brno-střed
+420 607 028 171
info@behejbrno.com

ACSPORT.CZ Novoroční půlmaraton | desítka

Člověk míní, život mění…

Omezení volného pohybu a sdružování, vyhlášené vládou nás donutilo uspořádat Novoroční půlmaraton tzv. virtuální formou. 

Trať je vyznačená šipkami a pro všechny, kteří ji již v minulých ročnících absolvovali, je stejná. Ještě ji samozřejmě na Silvestra zkontrolujeme a v případě potřeby opravíme. 

Věnujte prosím pozornost mapce a videu, kde je trať představena. Abyste zbytečně nebloudili. 

Vzhledem k možným sankcím nemůžeme zvolit jako čas startu obvyklých 13:00. Naplánujte si proto čas startu každý dle svých možností a schopností.

Podle aktuálního počasí přichystáme k místu startu a cíle alespoň vodu a ochucený nápoj k volnému použití po celý den. Víc bohužel zatím nemůžeme.

Děkujeme všem, kteří přispěli jakoukoliv částkou dobrovolného startovného a podpořili nás! 

Popis tratě a propozice:

Start a cíl za pavilonem Anthropos, Brno – Pisárky (u atletického areálu). 100% zpevněný povrch (asfalt, kostky), profil mírně zvlněný. Závodníci na trati desítky absolvují jeden okruh, závodníci na trati půlmaratonu absolvují okruhy dva. Trať nekřižuje žádnou komunikaci, platí přísný zákaz přebíhání ulice Pisárecké, znamená to okamžitou diskvalifikaci.

INFORMACE PRO BĚŽCE

Časový limit: Půlmaraton/desítka: 3 hod.

Kategorie:    

  • Muži 21 km a 10 km
  • Ženy 21 km a 10 km

Startovné: V tomto ročníku nestanovujeme startovné. Je dobrovolné a pokud se rozhodnete poslat nám jakoukoliv částku, budeme ji považovat za Vaši podporu nám a použijeme ji v rámci možností k co nejlepšímu zajištění akce. Děkujeme! Dobrovolné startovné můžete zaslat bankovním převodem na účet číslo 7456266001/5500.

Výsledky minulých ročníků