Gorkého 40, Brno-střed
+420 607 028 171
info@behejbrno.com

ACSPORT.CZ Novoroční půlmaraton | desítka

. 1. 2022

Výsledky všech, kteří je poslali přes webový formulář. Vzhledem k formátu běhu jsme je neřadili dle časů ale dle toho, jak jste je zadali na web. 

Velmi si vážíme všech, kteří přispěli na naši činnost ať už přes bankovní účet nebo na místě. DĚKUJEME! A budeme se snažit další naše akce pořádat nejlépe jak dokážeme. Hezký rok 2022!

Výsledky 2022 ke stažení.

1. 1. 2022

Trať je připravena a ještě ji zkontrolujeme. Jestli po včerejší noci nedoznala nějakých škod. Fomulář pro zadávání vámi dosažených časů:
 

27. 12. 2021

Popis závodu (propozice):

Vzhledem k dalším možným omezením a vládním nařízením, které se mohou změnit z hodiny na hodinu, jsme se rozhodli uspořádat tento běh jako tzv. virtuální ale s daným časem startu. Registrace předem ani na místě nebude, kdo přijde, běží. Akce proběhne bez startovních čísel.

Motto akce: V zdravém těle, zdravý duch! Udělejme si krásný první den nového roku 2022!

Start:

V tradičním čase 1. ledna 2022 v 13:00. Čas startu si ale může zvolit každý sám, podobně jako u tzv. virtuálních závodů.

Měření času:

Oficiální časomíra nebude k dispozici. Čas si změříte samostatně a zašlete ho prostřednictvím formuláře ZDE:

Trasa:

Bude vyznačena zemi reflexní barvou – šipky a otočky.

Na cyklostezce probíhají stavební práce. Otočka u Kamenné kolonie bude posunuta ke značce zákazu vjezdu. Změní se trasa okolo pavilonu Anthropos. Všechny průběhy povedou po trase zaváděcího kola. Pro lepší orientaci budou na tomto místě, při prvním průběhu všech startujících ve 13 hodin, navádět závodníky pořadatelé.

Občerstvení:  

V cílovém prostoru bude připravena voda a limonáda od 13:00 do 15:30.

Startovné:

V tomto ročníku nestanovujeme startovné. Je dobrovolné a pokud se rozhodnete poslat nám jakoukoliv částku, budeme ji považovat za Vaši podporu nám a použijeme ji v rámci možností k co nejlepšímu zajištění akce. Děkujeme! Dobrovolné startovné můžete zaslat bankovním převodem na účet číslo 7456266001/5500.

16. 12. 2021

Novoroční půlmaraton bude! 

Formát a způsob realizace akce zveřejníme na webu a našem facebooku. 

Start bude na obvyklém místě za pavilonem Anthropos 1. 1. 2022 ve 13:00.

Fotogalerie od Mirka Noska – https://www.rajce.idnes.cz/mt03/album/novorocni-pulmaraton-2024

Výsledky na našem webu – https://www.behejbrno.com/vysledky/

 

Novoroční půlmaraton | Desítka 1. 1. 2024 bude!

Včetně časomíry!

Rozhodli jsme se recyklovat nevyzvednutá čísla z našich předchozích závodů. Měření proběhne standardním způsobem. Vzhledem k omezeným možnostem přihlašování na místě vás žádáme, abyste se přihlásili prostřednictvím formuláře. Usnadníte nám i sobě předstartovní stres na místě. Startovné zůstává dobrovolné!

Společný start všech kategorií bude na obvyklém místě za pavilonem Anthropos 1. 1. 2024 ve 13:00.

V místě startu bude k dispozici stan na uložení věcí.

Trasa bude vyznačena reflexními šipkami na zemi. Před prvním běžcem pojede v prvním kole cyklistický doprovod. 

Občerstvení – voda, iontový nápoj a ovoce.

Vítězové celkového pořadí (první až třetí místo) půlmaratonu a desítky obdrží drobné věcné ceny. Rozhodující pro celkové umístění je pořadí doběhu do cíle závodu se společným startem v 13:00.

Startovné je dobrovolné. Dle vašeho uvážení můžete přispět na náš účet číslo 7456266001/5500, Raiffeisenbank a.s. nebo v hotovosti na místě. Pokud se rozhodnete poslat nám jakoukoliv částku, budeme ji považovat za Vaši podporu nám a použijeme ji v rámci možností k co nejlepšímu zajištění akce. Děkujeme! 

Pokud se rozhodnete přinést a nechat ochutnat své vánoční cukroví i ostatním běžcům, místo na to najdeme.

Popis tratě a propozice:

Start a cíl za pavilonem Anthropos, Brno – Pisárky (u atletického areálu).

100% zpevněný povrch (asfalt, kostky), profil mírně zvlněný. Závodníci na trati desítky absolvují jeden okruh, závodníci na trati půlmaratonu absolvují okruhy dva. Trať nekřižuje žádnou komunikaci, platí přísný zákaz přebíhání ulice Pisárecké, znamená to okamžitou diskvalifikaci.

INFORMACE PRO BĚŽCE

Časový limit: Půlmaraton/desítka: 3 hod.

Kategorie:    

  • Muži 21 km a 10 km
  • Ženy 21 km a 10 km

Startovné: V tomto ročníku nestanovujeme startovné. Je dobrovolné a pokud se rozhodnete poslat nám jakoukoliv částku, budeme ji považovat za Vaši podporu nám a použijeme ji v rámci možností k co nejlepšímu zajištění akce. Děkujeme! Dobrovolné startovné můžete zaslat bankovním převodem na účet číslo 7456266001/5500.

Výsledky minulých ročníků

Fotografie ze závodu 1. 1. 2023 od Mirka Noska: ZDE