Gorkého 40, Brno-střed
+420 607 028 171
info@behejbrno.com

Běžky

Na běžkách za sněhem

Pravidelné výjezdy za sněhem, převážně na Českomoravskou vrchovinu. Vydáme se dle sněhových podmínek do Vysočina arény v Novém Městě na Moravě nebo do Žďáru nad Sázavou. Na začátku se rozcvičíme, zahřejeme a krátce procvičíme techniku a pak se společně či každý zvlášť vydáme do okolí. 

V případě dostatečné sněhové nadílky se podíváme i na vzdálenější místa od jednotlivých center. 

V případě zájmu se můžeme věnovat nácviku techniky klasiky, bruslení či z laufů známé soupaže. 

Trasy v okolí Nového města na Moravě

Lze využít trasy ve Vysočina aréně (100% záruka sněhu) nebo se vydat směr Vlachovice a případně až na Tři Studně. Trasy jsou standardně upravovány jak na skate tak i na klasiku. Vhodné jak pro začátečníky tak i pokročilé běžkaře.

Trasy v okolí Žďáru nad Sázavou

Ze stadionu Martina Koukala (poblíž Pilské nádrže) se vydáme buď směrem Škrdlovice nebo směrem .... Trasy jsou upravené jak na klasiku tak i na skate. Šrdlovická trasa se dá ještě klasikou protáhnout až k Velkému Dářku. Oba směry zvládnou i začátečníci a pokročilí si můžou dát skvěle do těla.

Doprava je vlastní. Sraz na místě vždy v 11:30. V 11:45 po krátkém seznámení s trasami odjezd. Ve Žďáru je sraz u hotelu Tálský mlýn na parkovišti. Ve Vysočina aréně na parkovišti před hotelem Ski. 

Ceny

200 Kč/osoba

400 Kč/osoba/90 minut – skupina max. 3

900 Kč/osoba/60 minut – individuální