Přidejte se do skupiny na facebooku, kde zveřejňujeme aktuální informace.

Cílem našich aktivit je, aby se běhání stalo zábavou.

Běžecké lekce na ovále

Lekce se konají vždy ve středu od 18:00 do 19:15 hodin. na atletickém oválu v areálu Sokola Brno I (vchod z ulice Sokolská). Nedělní lekce nahradí v zimním období kompenzační cvičení v tělocvičně od 17:30. Od března/dubna (dle počasí) se neděle opět přesunou na atletický ovál.

V areálu je k dispozici dráha s umělým povrchem. Můžeme využívat dámské a pánské šatny se sprchou a sociálním zařízením. Trenéři se věnují běžeckým skupinám dle potřeby a výkonnosti. V plánu je kromě společných výběhů také výuka správné techniky běhu, osvojení si speciální běžecké abecedy a posilování. Každá lekce je zakončena strečinkem. Naši trenéři a členové běžeckého týmu BehejBrno.com – Honza Fiedler, Martina Mendreková a Lenka Kohnová a další, vám rádi poradí, jak se co nejlépe systematicky připravovat. Cena jednotky je 130,- Kč. Permanentka s platností tři měsíce na 10+1 zdarma stojí 1100,- Kč.

K dispozici jsou služby trenérů, atletická dráha (v zimě osvětlená), skříňky na uložení věcí, šatny se sprchou a sociálním zařízením.

Kompenzační cvičení

V zimním období probíhá pravidelné cvičení v malé Tělocvičně Pod Hradem na Údolní ulici. Věnujeme se  speciálním cvičením pro posílení a protažení všech částí těla, které jsou potřebné nejen pro běh. K dispozici jsou balanční pomůcky, podložky atd. Doporučujeme vzít si s sebou švihadlo nebo protahovací pásek (ten máme k prodeji i v naší speciálce). Pravidelně se budou konat každou neděli  od 17:30 do 18:30.

Pravidelné výběhy

Pravidelně v úterý společně běháme od hřiště Rosnička. Sraz je vždy 17:55 hodin u Jurkovičovy vily. Vybíháme v 18:00 hodin v tempu regeneračního pásma až základní vytrvalosti. Převážně se pohybujeme v příjemném, rovinatém profilu, občas zařadíme pro zpestření kopcovité terény. Vracíme se po 70 – 90 minutách.

Jsme tu pro vás. Máme běh jako koníčka a setkáváme se nejen na trénincích a závodech. Pořádáme různé akce včetně tréninkových kempů. Těšíme se na nové tváře a samozřejmě také na všechny, kteří s námi už běhají.

loading