Přidejte se do skupiny na facebooku, kde zveřejňujeme aktuální informace.

Tréninky na ovále

Tréninky se konají od středy 1. listopadu 2017 vždy ve středu od 18:00 do 19:15 hodin. na atletickém oválu v areálu Sokola Brno I (vchod z ulice Sokolská). Nedělní tréninky nahradí v zimním období cvičení v tělocvičně od 17:30. Od března 2018 se nedělní tréninky opět přesunou na atletický ovál.

V areálu je k dispozici dráha s umělým povrchem. Můžeme využívat dámské a pánské šatny se sprchou a sociálním zařízením. Trenéři se věnují běžeckým skupinám dle potřeby a výkonnosti. V tréninkovém plánu je kromě společných výběhů také trénink správné techniky běhu, osvojení si speciální běžecké abecedy a posilování. Každá lekce je zakončena strečinkem. Naši trenéři a členové běžeckého týmu BehejBrno.com – Honza Fiedler, Martina Mendreková, Jarek Tomeček a Lenka Kohnová a další, vám rádi poradí, jak se co nejlépe systematicky připravovat. Cena tréninkové jednotky je 80,- Kč. Permanentka s platností tři měsíce na 10+1 trénink zdarma stojí 800,- Kč.

K dispozici jsou služby trenérů, atletická dráha (v zimě osvětlená), skříňky na uložení věcí, šatny se sprchou a sociálním zařízením.

Tréninky v tělocvičně

Od 12. listopadu 2017 začínají pravidelné tréninky v malé tělocvičně Pod hradem na Údolní ulici. Budeme se věnovat speciálním cvičením pro posílení a protažení všech částí těla, které jsou potřebné pro běh. K dispozici jsou balanční pomůcky, podložky atd. Doporučujeme vzít si s sebou švihadlo nebo protahovací pásek (ten máme k prodeji i v naší speciálce). Pravidelně se budou konat každou neděli  od 17:30 do 18:30. Cena tréninkové jednotky je 100,- Kč. Permanentka s platností tři měsíce na 10+1 trénink zdarma stojí 1000,- Kč.

Pravidelné výběhy

Pravidelně v úterý společně běháme od hřiště Rosnička. Sraz je vždy 17:55 hodin u Jurkovičovy vily. Vybíháme v 18:00 hodin v tempu regeneračního pásma až základní vytrvalosti. Převážně se pohybujeme v příjemném, rovinatém profilu, občas zařadíme pro zpestření kopcovité terény. Vracíme se po 70 – 90 minutách.

Jsme tu pro vás. Máme běh jako koníčka a setkáváme se nejen na trénincích a závodech. Pořádáme různé akce včetně tréninkových kempů. Těšíme se na nové tváře a samozřejmě také na všechny, kteří s námi už trénují.

loading