Maraton ve Frankfurtu je nejstarším a také nejoblíbenějším městským maratonem v Německu. Patří do seriálu Gold Label Road Race IAAF a vloni byl třetím nejrychlejším maratonem na světě s víc jak patnácti tisíci běžců na této trati. Letos se uskuteční v termínu 29.10.2017. V rámci programu je možnost běžet i štafetový maraton (vhodné pro doprovod). V případě zájmu o tento běh nás prosím kontaktujte.

Ubytování bude zajištěno ve čtyř hvězdičkovém hotelu vzdáleném do 15ti minut cesty od startu, se snídání a možností využití wellnes.

Předběžný program:

Pátek: Odjezd z Brna brzy ráno/dopoledne, příjezd do Frankfurtu během odpoledne.

Sobota: V rámci doprovodného programu k maratonu proběhne v 10 hodin Pretzel Run. Celý den pak bude probíhat v hale výstaviště Sports Expo. Odpoledne ho pak doplní Pasta Party pro všechny závodníky.

Neděle: Start hlavního závodu je v 10:00, teoreticky je možný odjezd již v neděli večer, přikláníme se k variantě s odjezdem v pondělí ráno po snídani, případně v odpoledních hodinách po prohlídce města a obědě.

Vzdálenost do Frankfurtu je cca 720 km, převážnou část se jede po dálnici. Nejlépe se jeví varianta spolujízdy. Letecké spojení z Prahy nebo Vídně je také dostupné.

Možnosti startovních balíčků:

  • základní: startovné, funkční účastnické tričko BehejBrno.com (CRAFT), balíček sportovní výživy –  3000,00 Kč. Pamětní tričko s logem závodu je možné doobjednat za 750,00 Kč.
  • kompletní: startovné, ubytování (3 noci v dvoulůžkovém pokoji), funkční účastnické tričko BehejBrno.com (CRAFT), balíček sportovní výživy – 8000,00 Kč. Pamětní tričko s logem závodu je možné doobjednat za 750,00 Kč.  

Uzávěrka přihlášek třetí vlny: 23.9.2017 (do tohoto data je také nutné zaplatit zálohu 3000,00 Kč).

Dotazy a informace: tereza(@)behejbrno.com

 

loading