Sportovní týdenní pobyt je určen nejen aktivním lidem všech věkových a výkonnostních úrovní. Na své si přijdou i rodiny s dětmi a všichni, kteří se chtějí dozvědět něco o aktivním trávení volného času. Pomůžeme vám překonat počáteční ostych a vyvarovat se případných chyb a nástrah v průběhu vaší sportovní kariéry. Pro pokročilé máme spoustu tipů a rad jak sportovat a zůstat zdravý.

Poradíme vám jak se v letním období systematicky připravovat na další část sezóny i jak si užít dovolenou se sportem. Teoreticky i prakticky vás naučíme návykům, které vám zpříjemní účast  na vyjížďkách s přáteli na kole nebo třeba na závodech. Poradíme vám jak zlepšit svoji fyzickou kondici, udržet či snížit svoji váhu. Neváhejte proto a pojeďte s námi! V průběhu pobytu sice nelze dohonit ani zlomit svoji fyzickou výkonnost a naučit se všechno dokonale. Ale lze získat správné návyky. Program, objem a intenzita jsou nastaveny tak, aby uspokojily i úplné začátečníky, kteří teprve hledají způsob jak se zlepšit a zároveň nezničit a zůstat zdravý, tak i pokročilé běžce, cyklisty a pravidelné účastníky závodů. Uvítáme účast všech, kteří se chtějí udržovat v dobré kondici a prožít příjemný týden v krásné přírodě Šumavy a kolektivu aktivních lidí. Ubytováni budeme v komfortním penzionu Pod Churáňovským vrchem, v obci Churáňov. Doporučená trasa z Brna – cca 280 km.
 
Místo: Churáňov 17, 384 73  Stachy (49.0703139N, 13.6178769E)

Termín: 2. 6. – 9. 6. 2019. Pro zájemce o kratší variantu kempu jsme připravili pobyt od čtvrtka 6. 6. do neděle 9. 6. 2019.

Cena: 9.990,- Kč ( Cena za zkrácený pobyt je 4.990,- Kč)

Cena zahrnuje ubytování s rozšířenou sportovní polopenzí (zákusek po návratu z tréninku), celodenní tréninkový program včetně osobních tréninkových konzultací, vzorky sportovní výživy a pitný režim po celou dobu pobytu (iontové nápoje), drobné dárky od sponzorů a cyklistický dres nebo funkční tričko CRAFT z limitované série Churáňov 2019 (dle data přihlášky a zaplacení zálohy).

Počet míst je omezen, neváhejte a přihlaste se co nejdříve. Všichni přihlášení na týdenní pobyt do 3. 5. 2019 (se zaplacenou zálohou) obdrží limitovanou verzi cyklistického dresu zdarma! Za zvýhodněnou cenu si mohou všichni účastníci objednat cyklistické kalhoty, vestu a návleky na ruce, kolena a tretry.

Trenérské zabezpečení: trenéři, běžci, závodníci

Příjezd: neděle 2. 6. 2019

Doprava: vlastní

Ubytování: 2 -3 lůžkové pokoje

Co na vás čeká?

V praktické části běžecká cvičení, koordinační cvičení, nácvik a videozáznam běžeckého a cyklistického stylu, speciální posilování, protažení před a po výkonu – trénink, závod. Doplňkové aktivity – cyklistika (vhodné pro horská kola), letní sporty a jejich význam pro rozvoj síly a vytrvalosti. Modelové tréninky zaměřené na rozvoj síly, rychlosti a obecné vytrvalosti. V teoretické části beseda o doplňkových aktivitách a jejich využití v tréninku, rozbor běžecké a cyklistické techniky s pomocí videa, beseda na téma trénink, výživa a regenerace, beseda s pozvanými hosty z řad vrcholových sportovců (dle možností).

Záloha:    zálohu ve výši 4000,- Kč je možno uhradit převodem na bankovní účet číslo 7456266001/5500 (záloha je nevratná). Lze uhradit i celou částku. Platbu v hotovosti (lze i kartou) je možno složit v naší Běžecké speciálce na Gorkého 40, 602 00 Brno. Případný zbytek ceny bude doplacen v hotovosti v den příjezdu.

Přijeďte si užít aktivní týden na Šumavě s BehejBrno.com!

RÁMCOVÝ PROGRAM:

Neděle:

příjezd, od cca 15 hodin ubytování, seznamovací vyjížďka alt. posezení a večeře

Pondělí – Neděle:

Běžecké nebo cyklistické výlety do okolí. V rámci doplňkových aktivit se budeme v okolí moci věnovat turistice, míčovým hrám či lanovému centru. Při cyklistickém programu je ochranná přílba po celou dobu kempu povinná. Besedy na téma trénink, výživa a příprava v letním období. Dle možností beseda s hosty z řad bývalých či současných vrcholových sportovců či trenérů. V neděli zakončení kempu v cca 14:00.

Změny programu soustředění vyhrazeny, zvláště s přihlédnutím k aktuálnímu počasí a momentální kondici účastníků.

Pro přihlášení vyplňte formulář, nebo nás kontaktujte na info(@)behejbrno.com.

loading