Běžecký a cyklistický kemp je určen nejen aktivním lidem všech výkonnostních úrovní. Na své si přijdou i ti, kteří se chtějí dozvědět něco o aktivním trávení volného času. Pomůžeme vám překonat počáteční ostych a vyvarovat se případných chyb a nástrah na začátku vaší sportovní kariéry. Poradíme vám jak se v letním období systematicky připravovat na další část sezóny. Teoreticky i prakticky vás naučíme návykům, které vám zpříjemní účast  na vyjížďkách s přáteli na kole nebo na závodech. Poradíme vám jak zlepšit svoji fyzickou kondici. Neváhejte proto a pojeďte s námi na multisportovní kemp. V průběhu kempu sice nelze dohonit ani zlomit tréninkové manko, naučit se všechno dokonale. Ale lze získat správné návyky pro další trénink. Program, objem a intenzita jsou nastaveny tak, aby uspokojily i úplné začátečníky, kteří teprve hledají způsob jak se zlepšit a zároveň nezničit a zůstat zdravý, tak i pokročilé běžce, cyklisty a pravidelné účastníky závodů. Uvítáme účast všech, kteří se chtějí udržovat v dobré kondici a prožít příjemný týden v krásné přírodě Šumavy a kolektivu aktivních lidí. Ubytováni budeme v komfortním penzionu Pod Churáňovským vrchem, v obci Churáňov. Doporučená trasa z Brna – cca  280 km.
 
Místo: Churáňov 17, 384 73  Stachy (49.0703139N, 13.6178769E)

Termín: 3. 6. – 10. 6. 2018

Trenérské zabezpečení: trenéři, běžci, závodníci

Příjezd: neděle 3. 6. 2018

Doprava: vlastní

Ubytování: 2 -3 lůžkové pokoje

Co vás na kempu čeká?

V praktické části běžecká cvičení, koordinační cvičení, nácvik a videozáznam běžeckého a cyklistického stylu, speciální posilování, protažení před a po výkonu – trénink, závod. Doplňkové aktivity – cyklistika (vhodné pro horská kola), letní sporty a jejich význam pro rozvoj síly a vytrvalosti. Modelové tréninky zaměřené na rozvoj síly, rychlosti a obecné vytrvalosti. V teoretické části beseda o doplňkových aktivitách a jejich využití v tréninku, rozbor běžecké a cyklistické techniky s pomocí videa, beseda na téma trénink, výživa a regenerace, beseda s pozvanými hosty z řad vrcholových sportovců (dle možností).

Součástí kempu je testování GPS sportovních hodinek značky Tom Tom a Garmin. Můžete si je zapůjčit na část či celou dobu pobytu (počet zařízení je omezený) a objektivně sledovat svoji kondici. Naši trenéři vám objasní v jakých pásmech výkonu, jak dlouho a proč se pohybujete.

Cena: 9.990,- Kč

Cena zahrnuje ubytování s rozšířenou sportovní polopenzí (těstovinový bufet, svačina nebo polévka po návratu z tréninku), celodenní tréninkový program včetně osobních tréninkových konzultací, vzorky sportovní výživy a pitný režim po celou dobu pobytu (iontové nápoje), drobné dárky od sponzorů a cyklistický dres z limitované série Churáňov 2018.

Záloha:    zálohu ve výši 4000,- Kč je možno uhradit převodem na bankovní účet číslo 7456266001/5500 (záloha je nevratná). Lze uhradit i celou částku. Platbu v hotovosti (lze i kartou) je možno složit v naší Běžecké speciálce na Gorkého 40, 602 00 Brno. Případný zbytek ceny bude doplacen v hotovosti v den příjezdu.

Přijeďte si užít Běžecký kemp na Šumavě s BehejBrno.com!

PROGRAM:

Neděle:

příjezd, od 16 hodin ubytování, seznamovací posezení a večeře

Pondělí – Neděle:

Běžecké a cyklistické tréninky v okolí. Doplňkové aktivity, turistika, míčové hry, lanové centrum. Při cyklistickém programu je ochranná přílba po celou dobu kempu povinná. Besedy na téma trénink, výživa a příprava v letním období. Dle možností beseda s hosty z řad bývalých či současných vrcholových sportovců či trenérů. V neděli zakončení kempu v cca 14:00.

Změny programu soustředění vyhrazeny, zvláště s přihlédnutím k aktuálnímu počasí a momentální kondici účastníků.

Pro přihlášení vyplňte formulář, nebo nás kontaktujte na info(@)behejbrno.com.


 

loading