Objednávka

Veškeré potvrzené objednávky jsou závazné. Kupující stvrzuje svou objednávkou souhlas s obchodními podmínkami i s reklamačním řádem www.newline.cz . Pokud si kupující svou objednávku rozmyslí, je nutné co nejrychleji kontaktovat pracovníky eshopu o stornaci objednávky.

Způsob dodání zboží

Zboží expedujeme do 48 hodin (v pracovní dny) po obdržení závazné objednávky prostřednictvím přepravní společnosti PPL nebo České pošty. Zásilka je podána jako balík do ruky nebo epxresní balík s garantovaným dodáním do druhého pracovního dne od odeslání. Zboží bude doručeno na DODACÍ adresu uvedenou v objednávce, popř. na adresu uvedenou v komentáři k objednávce.

V případě, že Vámi vybrané zboží nebude na skladě, bude Vás kontaktovat náš pracovník a domluví s Vámi výměnu za jiný druh zboží, popř. storno daného zboží.

Převzetí zboží

Kupující při převzetí zboží ve vlastním zájmu zkontroluje neporušenost obalu. Pokud se objeví poškození obalu sepíše s dopravcem protokol o poškození zásilky. Kupují by měl po převzetí zásilky zkontrolovat správnost dodaného (objednaného) zboží dle faktury, které je zasílána elektronicky a v případě nesrovnalostí ihned (emailem) informovat pracovníky eshopu.

Možnosti dopravy

Objednané zboží zaplatíte pracovníkovi České pošty (nebo PPL) pokud nebylo placeno jinak.
Zboží expedujeme do 48 hodin od objednání v pracovní dny (PO-PÁ).

– Česká pošta 99,- Kč a méně (dle výše objednávky)
– PPL 99,- Kč a méně (dle výše objednávky)

MOŽNOSTI PLATBY – ČESKÁ REPUBLIKA – Platba pouze v měně CZK

  DOPRAVA
DOBA EXPEDICE
DOBÍRKA
99,- Kč 48 hodin (po-pá)
BANKOVNÍ PŘEVOD
99,- Kč 48 hodin (po-pá)

Pokyny k platbě:

  • Č.účtu: 7456266001/5500
  • Banka: Raiffeisenbank a.s.
  • Částka pro příkaz: Celková cena objednávky včetně dopravného
  • Variabilní symbol: Číslo objednávky

Objednané zboží bude vyexpedováno po připsání platby na výše uvedený účet. Pokud bude klient preferovat rychlé vyřízení v případě platby převodem z účtu, je možné transakci urychlit zaslání věrohodného dokladu o zaplacení částky. Prodávající si vyhrazuje právo vyčkat připsání peněz na účet v případě, že doklad nebude dostatečně průkazný.

Odstoupení od kupní smlouvy

Kupující má právo do 14 dnů od převzetí zboží na jeho vrácení bez udání důvodu. Zboží musí být vráceno v nepoškozeném stavu, bez známek užívání a s veškerými visačkami. Pokud nebude zboží v originál stavu, má prodávající právo zboží nepřijmout zpět a vrátit jej zákazníkovi popřípadě vrátit jen poměrnou částku za zboží odpovídající jejímu poškození. V zásilce musí být přiložena faktura nebo dopis s uvedeným číslem účtu, na který si přejete částku vrátit. Zboží přijímáme pouze prostřednictvím dopravních společností(Česká pošta, PPL, apod.)

Na vrácení peněz má prodávající 30 dní od doručení zásilky.

Po doručení vráceného zboží (odstoupení od kupní smlouvy) prodávajícímu, bude kupujícímu zaslána částka odpovídající ceně za zaplacené zboží.

V případě vrácení pouze části věcí z faktury bude přepočítána objemová a věrnostní sleva o částku za vrácené zboží.

Zboží, které vracíte zpět NEZASÍLEJTE NA DOBÍRKU. Takto došlá zásilka nebude přijata.

– vrácení peněz v České republice probíhá pouze převodem na uvedený účet.

Reklamace

Reklamace zboží bude vyřízena dle zákona do 30 dnů od obdržení reklamovaného zboží spolu s fakturou, na kterou uveďte co reklamujete. Zákazník bude emailem informován o přijetí zboží k reklamaci. Po vyřízení bude opět informován emailem, jak reklamace dopadla.

Zboží k reklamaci zasílejte čisté. Zabalte do vhodného obalu. Dopravce neručí za špatně zabalené zásilky a výrobce neuzná záruku u zboží poškozeného při přepravě.

Postup při výměně zboží:

Ofoťte fakturu nebo přiložte dopis a napište své jméno, číslo objednávky a Váš požadavek na výměnu. Doporučujeme ověřit dostupnost položek na webu www.newline.cz, které požadujete na výměnu (můžete napsat i náhradní variantu). Jakmile k nám dorazí zásilka na výměnu, bude obratem vyměněna a následující pracovní den odeslána. Poté Vám přijde expediční email s číslem balíku.

V případě, že bude výměna za méně peněz než bylo původně, napište nám prosím číslo účtu, abychom mohli přeplatek vrátit. Pokud bude výměna vyšší, zboží zašleme na dobírku.

Práva a povinnosti prodávajícího

Prodávající má povinnost vyřídit závaznou objednávku a odeslat objednané zboží na uvedenou dodací adresu. Nedílnou součásti objednávky je i faktura, která je zasílána elektronicky na emailovou adresu zadanou v objednávce.

Veškeré osobní údaje poskytnuté při registraci jsou důvěrné a nelze je využít k jiným účelům.

Prodávající má právo odmítnout objednávku, pokud kupující opakovaně nesplní svůj závazek odebrat zboží a zaplatit kupní cenu.

Prodávající má právo na odstoupení od kupní smlouvy (závazné objednávky) v případě, že není zboží skladem a nedohodne se s kupujícím na jiné objednávce.

Závěrečné ustanovení

Odesláním závazné objednávky kupující souhlasí s obchodními podmínkami platnými v den odeslání. Souhlasí i s cenou platnou v den odeslání, pokud nebylo v konkrétním případě prokazatelně dohodnuto jinak.

Pokud není v obchodních podmínkách Půlmaratonu stanoveno jinak, řídí se prodávající i kupující právy a povinnostmi dle Obchodního zákoníku.

loading